Susan's Place Logo

News:

Please be sure to review The Site terms of service, and rules to live by

Main Menu

שלום! ו...חג שמח

Started by Abby S., September 29, 2015, 04:44:37 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Abby S.

שלום!

אני רק מעוניין לראות כמה דוברי עברית שוכנים פה...

ברכה והצלחה, וחג שמח!
"You know, don't you, that no amount of prayer that you are not transgender, will make you something other than what you are."
- Jennifer Boylan, She's Not There
Check out my weekly transition updates on my blog: http://thesecondtransition.blogspot.com/
  •  

Sakushi

האיוש ^_^ אני דוברת עברית :P
  •  

kitten_lover

Hey i speak fluent Hebrew (half israeli)

But live in London.

Unfortunately I can't type here in Hebrew. Would be nice to get to know more Israeli's though
"The opposite of courage in our society is not cowardice...it is conformity."                  ~ Rollo May, Man's Search for Himself.
  •  

kitten_lover

גיליתי שעכשיו אני יכולה להתכתב כאן בעברית! אשמח לשמוע מכן, המון זמן לא דיברתי או התכתבתי בעברית... מקווה לשוחח כאן כקרוב

שנה טובה
"The opposite of courage in our society is not cowardice...it is conformity."                  ~ Rollo May, Man's Search for Himself.
  •  

crystals

ואו נפלא לדעת שיש פה אנשים ונשים דוברים/מות עברית. לא ציפיתי שבאתר שבמקור הוא באנגלית תיהיה נוכחות עברית גדולה. אני אגב גרה בישראל אז אני מדברת וכותבת שוטף את השפה

נעים להכיר =]
  •  

bzik

היי.
אשמח לשוחח ולהכיר... :)
  •  

JessieBirdie

מייייייייייייייייייייייייייאווווווווווו
חיפשתי אמוג'י עם חתול אבל נראה לי שאין אמוג'י כזה בפורום הזה.
הטופיק הזה הוא מת
:/

דרך אגב אני אמריקנית, אני סתם יודעת איך לדבר עברית מאוניברסיטה.
  •  

crystals

הטופיק הזה לא כל כך מת. אין הרבה דוברי עברית באתר או שיש והם לא מעלים את הראש להראות שהם פה. אני עצמי לא יכולתי להגיב בתחילת מאי ורק עכשיו יש לי זמן ממש להסתובב ולראות מה קורה שוב באתר
  •  

Ruth Ruthless

רק עכשיו שמתי לב לקיום התת פורום הזה. אז היי, אני רות פלג, אישה טרנסית לאחר ניתוח בת 37 מישראל. אוהבת לשחק וורלד אוף וורקראפט ולראות סרטי מדע בדיוני ופנטזיה. ביסקסואלית, אלהורית, טבעונית, פוליאמורית. מנגנת לפעמים על כל מיני כלים ושרה ומשחקת בתאטרון באופן חובבני.
  •  

crystals

זה מצחיק אבל אני מכירה אותך. נפגשנו בעבר כבר בקבוצה התל אביבית
  •